Ogromna siła w niewielkiej kapsułce? Colostrum bovinum

Colostrum jest najważniejszym składnikiem suplementu, który idealnie nadaje się do uzupełniania diety. Mogą z niego korzystać ci, którzy chcą jak najdłużej utrzymać swoje zdrowie i urodę w dobrej kondycji. Regularność suplementowania pozwoli na regulację całej gospodarki organizmu. Wiele układów – od pokarmowego, po nerwowy – zostanie usprawnionych.

Suplement sprawi, że cały organizm będzie wydajniejszy i będzie łatwiej się regenerował, co jest szczególnie ważne dla amatorskich i zawodowych sportowców. Suplement colostrum bovinum poprawi funkcjonowanie człowieka oraz jego samopoczucie.

Jaka jest różnica pomiędzy siarą mleka krowy od klaczy?

Siara mleka klaczy ma pewną przewagę, mianowicie brak w niej enzymów uczulających. Z tego powodu mogą stosować ją wszyscy, co nie było możliwe przy siarze mleka krowy. Siara mleka klaczy używana jest do wyrobów kosmetyków, ponieważ jest to niezwykła substancja aktywna. Działa fenomenalnie na organizm człowieka od wewnątrz i od zewnątrz. To wszystko sprawia, że nasz organizm zostanie jeszcze lepiej wykorzystany.

Suplementy dla każdego człowieka

Colostrum jest specyficznym suplementem – może być brany przez każdego człowieka, ponieważ ma ogromną ilość substancji odżywczych, a ponadto pozwala na regulację układów i lepszą regenerację. Więcej informacji na temat wszystkich produktów z siary mleka krowy i klaczy można znaleźć na stronie internetowej producenta Genactiv:

  Zadbaj o system SAP